HİDROMEK, Ankomak fuarına yeni ekskavatör ve kazıcı yükleyici modelleri ile katılım yapacak.

Derneğimizin faaliyetleri hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?
Derneğimizi aradığınız zaman ilgili birimlere kolaylıkla ulaşabiliyor ve isteğiniz konularda yeterli bilgi ve desteği alabiliyor musunuz?
Derneğimizin aşağıdaki hizmetlerinden hangilerinden yararlanıyorsunuz?
Derneğimizden aldığınız hizmetlerden memnun musunuz?

HİDROMEK, Ankomak fuarına yeni ekskavatör ve kazıcı yükleyici modelleri ile katılım yapacak.
15.12.2010 HİDROMEK, Ankomak fuarına yeni ekskavatör ve kazıcı yükleyici modelleri ile çıkartma yapacak.

ANKOMAK:

HİDROMEK genişletilmiş ekskavatör ürün gamından HMK 140 lastikli ekskavatörü ,HMK 370 paletli ekskavatörü ve HMK220 LC LR Uzun erişim ekskavatörünü Ankomak 2010 da ilk kez sergileyecek. Yeni kabinli ve son teknoloji kontrol panelli yeni ekskavatör tasarımlarının Ankomak 2010 ‘da büyük ilgi toplaması bekleniyor.

HİDROMEK ayrıca yeni iki konsept Kazıcı Yükleyiciyi ANKOMAK 2010’da tanıtacak. Bu kazıcı yükleyicilerden birisi; kar küreme , süpürme gibi farklı ataçmalar takabilen tool carrier uygulamalarına uygun ve güçlü kazıcı ve yükleyici özellklerine sahip HMK102B hidrostatik beko loderdır. HMK 62SS mini kazıcı yükleyici ürünü de kompakt kazıcı yükleyici kategorisi müşterilerine yönelik, mükemmel manevra kabiliyetine ve güçlü tasarıma sahip olmasıyla fuarda tanıtılacaktır. Hidromek’in mevcut HMK 102B ve HMK 102S Beko Loderları Türkiye başta olmak üzere şu an 5 kıta 50 ülkede çalışmaktadır. HİDROMEK Beko Loderları sağlam ve üretken makineler olarak tüm dünyadaki operatörler tarafından bilinmektedir.

HİDROMEK ve ÜRÜNLERİ :

Ürünleri 50 yi aşkın ülkede çalışan HİDROMEK 1978 yılında kuruldu.

HİDROMEK Ekskavatör ürün gamı farklı uygulamalara sahip 14 ton ve 37 ton arası ürünlerin yanı sıra Elleçleme ve Uzun Erişim ekskavatörler gibi özelleşmiş makineleride içermektedir.

Ürün gamının düzenli olarak genişlemesiyle Hidromek Ekskavatörleri müşterilere 15 ton dan 37 tona kadar ihtiyaç duydugu makinelerde hizmet sunmaktadır. HMK220LC (22.3-ton), HMK300LC (30.5-ton) and HMK370LC (37.3-ton) Paletli Ekskavatör modelleridir. HMK140W (15-ton) and HMK200W (21.6-ton) tekerlekli ekskavatör modelleridir. HİDROMEK ekskavatörleri makine operatörleriyle yapılan ayrıntılı çalışmalar neticesinde geliştiriliyor. Bununla bereaber, tüm modeller sürekli olarak üretkenlik, bakım, güvenlik ve konfora dair operator ihtiyaçlarına odaklanmış olan mühendislik birimlerince geliştirilmektedir. Özenle seçilmiş olan Japon ve Avrupa menşeili ana komponentlerle birleştirilen dayanıklı HİDROMEK çelik konstruksiyonu sağlam ve güvenilir makineye zemin oluşturmaktadır. Geliştirilmiş Elektronik Kontrol Sistemi (AECS) Ekskavatör gücünü, hızını ve tüketimini optimize etmeye yönelik , aynı zamanda operator yeteneğini üretkenliğe dönüştürmek için tüm kolaylığıyla ve verimliliğiyle geliştirilmiştir. HİDROMEK ekskavatör ailesi için yeni tasarlanmış olan kabin operator ergonomisi ve konforu gözönünde bulunudurularak HİDROMEK mühendislerince tasarlanmıştır.

HİDROMEK, ayrıca yeni ekskavatör kabinlerini de Ankomak fuarında müşterilerinin beğenisine sunacaktır. HİDROMEK yeni ekskavatör kabini ile Maestro serisi kazıcı yükleyicilerde elde ettiği ve “operator konforu ve kullanım kolaylığını” amaçlayan kabin çalışmalarındaki başarısını pekiştirecektir. HİDROMEK’in yeni ekskavatör kabini daha geniş ve ergonomik iç alan, operatör konforunu sağlamaya yönelik olarak geliştirilen yeni kullanıcı ara yüzü OPERA ile operatörlere daha kolay çalışma imkanı sunmaktadır.

HİDROMEK’in mevcut iki ürünü olan Beko Loder HMK 102B ve HMK102S ağır hizmet tipi konstrüksiyon, 4X4 akslar ve powershift şanzıman ile standart olarak üretilmektedir. HMK 102S eşit lastik ölçüleriyle 4 tekerden çekiş ve yengeç yürüyüşu sağlamaktadır. Yeni Meastro Beko Loder serisi performans ve konfora öncelik veren operatörler tarafından tercih edilmektedir. Yüksek donanım ürün tercihi olan müşteriler tarafından seçilen HİDROMEK Beko loderları yüksek çalışma ağırlığı (HMK102B 8.9 ton, HMK102S 9.1-ton) , Yeni Tasarım Maestro Kabin, 20’’ ön lastik ( HMK 102B), Ön yükleyicide kazı konumuna dönüş sistemi, Radyo-CD-MP3 player, kolluk ve koltuk başlığıyla lüks koltuk gibi standart özellikler sunmaktadır.

KAPASİTE:

HİDROMEK’in 4 üretim tesisi bulunmaktadır. Yeni ekskavatör montaj fabrikası ve Beko loder montaj fabrikası genişleme alanı ile birlikte 63.177 m².kapalı alan olmak üzere toplam 183.216 m² üretim alanına sahiptir.

HİDROMEK üretim kapasitesi yılda 10000 adet makine üretim kapasitesine ulaşmıştır.

ANKOMAK FUARI : 9-13 Haziran 2010
Fuar Merkezi : CNR Expo-Yeşilköy (Salon No :5 , Stant No:B500)